levy

ANGLIČTINA pro DĚTI s HELEN DORON

pravy
levy2 DOMUNOVINKYO NASSPOLUPRACENAPSALI O NÁSAKREDITACEKONTAKT
pravy2

V Opavě proběhlo školení lektorů metodou Helen Doron.

V těchto dnech proběhlo v Opavě školení lektorů metodou Helen Doron. Intenzivního 5ti denního kurzu se zúčastnilo 10 nových učitelů, kteří zdárně absolvovali trénink a jsou připraveni učit Vaše děti ve výukových programech Fun with Flupe a English For All Children.

Naši noví kolegové tak rozšíří řady více než 200 vyškolených lektorů, kteří učí metodou Helen Doron na více než 70ti místech v celé České republice.

A co nám prozradila o základním školení Helen Doron jedna z účastnic paní Jana Holomucká z Krnova?

Co si myslíte o náročnosti kurzu?
Co se týká náročnosti kurzu, k tomu mohu říct jen tolik, že náročnost roste s potřebou "ukojit" předpokládanou pozornost dětí, takže ANO kurz je náročný pokud beru v potaz přípravy bez větších předchozích zkušeností. Musím ale dodat, že celý můj komentář je míněn velmi pozitivně.

Co Vám školení přineslo?
Za čerstva mám potřebu říct, že mě těch pět dní "vystřelilo" do jiné dimenze, také mi však přineslo lítost nad tím, že mé vlastní děti jsem svou nevědomostí o existenci metody Helen Doron ochudila o dobré vzdělání.

Komu byste doporučila toto školení a práci v Helen Doron Early English?
Helen Doron školení bych doporučila všem, kteří si uvědomují význam celé metody Hele Doron, která je naprosto přirozená a to, co je pro děti přirozené, je bohužel velmi často potlačováno našim konzumním, materiálním přístupem k životu.

Jana Holomucká
Nezávislý učitel HDEE v Krnově


Pokud i Vy hledáte změnu ve svém profesním životě, baví Vás práce s dětmi, anebo byste rádi učili touto metodou ve městech, kde Vám Helen Doron Early English chybí, neváhejte nás kontaktovat na b.senfeldova@helendoron.cz.